Amongst other, the following people contributed to ant: | |
Aleksandr Ishutin | |
Alexey Panchenko | |
Alexey Solofnenko | |
Andreas Ames | |
Andreas Mross | |
Andrew Everitt | |
Andrey Urazov | |
Andy Wood | |
Anil K. Vijendran | |
Anli Shundi | |
Anthony Goubard | |
Anthony Green | |
Antoine Levy-Lambert | |
Anton Mazkovoi | |
Arnaud Vandyck | |
Arnout J. Kuiper | |
Aslak Hellesôy | |
Atsuhiko Yamanaka | |
Avik Sengupta | |
Balazs Fejes 2 | |
Benjamin Burgess | |
Ben Galbraith | |
Benoit Moussaud | |
Bernd Dutkowski | |
Brad Clark | |
Brant Langer Gurganus | |
Brian Deitte | |
Brian Felder | |
Bruce Atherton | |
Charles Hudak | |
Charlie Hubbard | |
Chris Povirk | |
Christian Knorr | |
Christoph Wilhelms | |
Christophe Labouisse | |
Christopher A. Longo | |
Christopher Charlier | |
Conor MacNeill | |
Craeg Strong | |
Craig Cottingham | |
Craig R. McClanahan | |
Craig Ryan | |
Curtis White | |
Cyrille Morvan | |
Dale Anson | |
Dan Armbrust | |
Daniel Ribagnac | |
Daniel Spilker | |
Danno Ferrin | |
Davanum Srinivas | |
Dave Brondsema | |
Dave Brosius | |
David A. Herman | |
David Crossley | |
David Gärtner | |
David Kavanagh | |
David Maclean | |
David Rees | |
Denis Hennessy | |
Derek Slager | |
Diane Holt | |
dIon Gillard | |
Dominique Devienne | |
Donal Quinlan | |
Don Brown | |
Don Ferguson | |
Don Jeffery | |
Drew Sudell | |
Edwin Woudt | |
Eli Tucker | |
Emmanuel Bourg | |
Eric Olsen | |
Eric Pugh | |
Erik Hatcher | |
Erik Langenbach | |
Erik Meade | |
Ernst de Haan | |
Frank Harnack | |
Frank Somers | |
Frank Zeyda | |
Frederic Lavigne | |
Gary S. Weaver | |
Gautam Guliani | |
Georges-Etienne Legendre | |
Gero Vermaas | |
Gerrit Riessen | |
Glenn McAllister | |
Glenn Twiggs | |
Greg Nelson | |
Harish Prabandham | |
Haroon Rafique | |
Hiroaki Nakamura | |
Holger Engels | |
Ignacio Coloma | |
Ingenonsya France | |
Ingmar Stein | |
Irene Rusman | |
Ivan Ivanov | |
Jack J. Woehr | |
James Duncan Davidson | |
Jan Cumps | |
Jan Matèrne | |
Jan Mynarik | |
Jason Hunter | |
Jason Pettiss | |
Jason Salter | |
Jason Yip | |
Jay Dickon Glanville | |
Jay Peck | |
Jay van der Meer | |
JC Mann | |
J D Glanville | |
Jeff Gettle | |
Jeff Martin | |
Jeff Tulley | |
Jeff Turner | |
Jene Jasper | |
Jeremy Mawson | |
Jerome Lacoste | |
Jesse Glick | |
Jesse Stockall | |
Jim Allers | |
Joerg Wassmer | |
John Sisson | |
Jon Dickinson | |
Jon S. Stevens | |
Jose Alberto Fernandez | |
Joseph Walton | |
Josh Lucas | |
Juerg Wanner | |
Julian Simpson | |
Keiron Liddle | |
Keith Visco | |
Kevin Greiner | |
Kevin Jackson | |
Kevin Ross | |
Kevin Z Grey | |
Kirk Wylie | |
Kyle Adams | |
Larry Shatzer | |
Larry Streepy | |
Les Hughes | |
Levi Cook | |
lucas | |
Ludovic Claude | |
Maarten Coene | |
Magesh Umasankar | |
Maneesh Sahu | |
Marcel Schutte | |
Marcus Börger | |
Mariusz Nowostawski | |
Mark Hecker | |
Mark R. Diggory | |
Martijn Kruithof | |
Martin Landers | |
Martin Poeschl | |
Martin van den Bemt | |
Mathieu Champlon | |
Mathieu Peltier | |
Matt Albrecht | |
Matt Benson | |
Matt Bishop | |
Matt Foemmel | |
Matt Grosso | |
Matt Humphrey | |
Matt Small | |
Matthew Hawthorne | |
Matthew Inger | |
Matthew Kuperus Heun | |
Matthew Watson | |
Michael Davey | |
Michael J. Sikorsky | |
Michael McCallum | |
Michael Montuori | |
Michael Newcomb | |
Michael Saunders | |
Miha | |
Mike Roberts | |
mnowostawski | |
Nick Chalko | |
Nick Fortescue | |
Nick Crossley | |
Nick Pellow | |
Nicola Ken Barozzi | |
Nico Seessle | |
Nigel Magnay | |
Oliver Merkel | |
Oliver Rossmueller | |
Oystein Gisnas | |
Patrick C. Beard | |
Patrick Chanezon | |
Patrick G. Heck (Gus Heck) | |
Patrick Martin | |
Paul Austin | |
Paul Christmann | |
Paul Galbraith | |
Paul King | |
Paulo Gaspar | |
Peter B. West | |
Peter Donald | |
Peter Doornbosch | |
Peter Hulst | |
Peter Reilly | |
Phillip Wells | |
Pierre Delisle | |
Pierre Dittgen | |
R Handerson | |
Rami Ojares | |
Randy Watler | |
Raphael Pierquin | |
Ray Waldin | |
Richard Evans | |
Rick Beton | |
Robert Anderson | |
Robert Shaw | |
Robert Watkins | |
Roberto Scaramuzzi | |
Robin Green | |
Rob Oxspring | |
Rob van Oostrum | |
Roger Vaughn | |
Ronen Mashal | |
Russell Gold | |
Sam Ruby | |
Scott Carlson | |
Scott M. Stirling | |
Sean Egan | |
Sean P. Kane | |
Sebastien Arod | |
Shiraz Kanga | |
Sebastian Kantha | |
Simon Law | |
Stefan Bodewig | |
Stefano Mazzocchi | |
Stephane Bailliez | |
stephan | |
Stephan Michels | |
Stephen Chin | |
Stephen Goetze | |
Steve Cohen | |
Steve Loughran | |
Steve Morin | |
Steve Wadsworth | |
Steven E. Newton | |
Takashi Okamoto | |
Taoufik Romdhane | |
Tariq Master | |
Trejkaz Xaoza | |
Thomas Butz | |
Thomas Christen | |
Thomas Christensen | |
Thomas Haas | |
Tim Drury | |
Tim Fennell | |
Timothy Gerard Endres | |
Tim Stephenson | |
Tom Ball | |
Tom Cunningham | |
Tom Dimock | |
Tom Eugelink | |
Ulrich Schmidt | |
Victor Toni | |
Waldek Herka | |
Will Wang | |
William Ferguson | |
Wolf Siberski | |
Wolfgang Baer | |
Wolfgang Frech | |
Wolfgang Werner | |
Xavier Hanin | |
Xavier Witdouck | |
Yohann Roussel | |
Yuji Yamano | |
Yves Martin | |
Zach Garner | |
Zdenek Wagner |